• TURNIEJ DEBAT OKSFORDZKICH

• ​​​​W dniu 27 września 2022 uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do ZSO im. Adama Mickiewicza.

Brali udział w "Akademii Praw Człowieka: nidgy więcej wojny" - Turnieju Debat Oksfordzkich.

Mieli okazje obejrzeć i wysłuchać takiej debaty a następnie uczestniczyli w warsztatach zoorganizowanych przez maturzystów.

Po warsztatach odbyła się debata przygotowana przez naszych uczniów i następnie udaliśmy się do szkolnej strzelnicy.

Całość zakończył poczęstunek podczas którego mogliśmy podzielić się wrażeniami z imprezy.

• Samorząd Szkolny

• W dniu 28 września 2022 r. w naszej szkole odbyły się wybory do samorządu szkolnego. Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała Komisja Wyborcza, którą tworzyli wybrani uczniowie. Po zakończeniu wyborów Komisja Wyborcza w obecności opiekuna samorządu uczniowskiego dokonała podliczenia głosów. Zwycięzcą został Piotr J. z klasy siódmej, jego zastępcą została Dominika H. z klasy ósmej, a członkiem Maja M. z klasy siódmej. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zdecydowali się na udział w głosowaniu. Gratulujemy wszystkim wybranym. Życzymy wspaniałych pomysłów jak i realizacji bogatych propozycji wyborczych.

• PIERWSZE MIEJSCE W ZAWODACH GMINNYCH I POWIATOWYCH!!!!!!

• W dniach 23.09.2022 i 26.09.2022 uczennice naszej szkoły brały udział w zawodach gminnych i powiatowych w piłce nożnej dziewczyn. Turniej ten został zdominowany przez nasze dziewczyny, bowiem wygrały one wszyskie swoje mecze i zajęły pierwsze miejsce zarówno w gminie jak i powiecie.

Uczennice reprezentujące naszą szkołę:

Hertman Dominika

Dąbrowska Milena

Wachowska Marta

Klimek Ksenia

Marciniak Oliwia

Malejki Maja

Tymrakiewicz Sara

Dziagacz Oliwia

Trener Matkowski Piotr

• Rozpoczynamy pracę z nowymi pomocami dydaktycznymi ...

Uczniowie zapoznają się z dostępnymi narzędziami i materiałami na lekcjach techniki.

• Witajcie w szkole!

• 1 września 2022 r. uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023. Cała społeczność uczniowska cieszy się bardzo, że mogliśmy powitać pierwszoklasistów, którzy na dobry początek zostali obdarowani słodkościami, znajdującymi się w rogach obfitości. Życzymy im samych sukcesów, a szkoła niech się im kojarzy tylko z takimi miłymi chwilami.

Uczniowie wypoczęci, pełni wrażeń i nowych sił rozpoczną zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności. Życzymy wszystkim owocnej współpracy!