• DNI OTWARTE W NASZEJ SZKOLE

• 9 lutego 2023 r. mieliśmy okazję gościć w progach naszej szkoły przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami, którzy przyjęli nasze zaproszenie na „Dni otwarte”. Odwiedziny zaczęły się utworzeniem wesołego pociągu, którego maszynista najpierw zawiózł wszystkich do pokoju zagadek, gdzie odpowiadali na bardzo trudne pytania. Następnie pociąg ruszył do pokoju muzyki, tam mogli wykazać się znakomitym słuchem muzycznym. Z kolei w pokoju artystycznym wraz z rodzicami tworzyli wspaniałe prace plastyczne. Po wykonaniu prac pociąg ruszył dalej do baśniowego pokoju, gdzie zajęli się wyczarowywaniem bajkowych postaci, z którymi musieli odszukać zgubione przez nich atrybuty. Przyszli pierwszoklasiści po wykonaniu wszystkich zadań zostali zabrani na stację końcową - salę gimnastyczną. Tam zademonstrowali swoje talenty sportowe. Był to wieczór pełen atrakcji i emocji. Dziękujemy Wszystkim przybyłym!

• WALENTYNKI 2023

• Zbliża się ważny dzień dla wszystkich zakochanych.

Warto pomyśleć o jakimś drobnym upominku czy życzeniach  dla osoby którą lubimy lub się nam podoba.