• DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE

• Witajcie w naszej bajce!

Pod takim hasłem 18 kwietnia spotkaliśmy się w naszej szkole z przyszłymi uczniami klasy pierwszej. Otworzyliśmy szeroko drzwi dla dzieci oraz rodziców, by mogli poznać naszą szkołę, nauczycieli, zajrzeć do klas oraz uczestniczyć w ciekawych zajęciach.

Dziękujemy Wam drogie dzieci za Waszą obecność. Mamy nadzieję, że zobaczymy się na szkolnym korytarzu już we wrześniu.

Do zobaczenia!!!!

• Piłkarze z naszej szkoły nagrodzeni.

• Uczniowie naszej szkoły z klasy drugiej i trzeciej uczestniczyli w turnieju  "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku".

Zawody minęły w bardzo dobrej atmosferze, chłopcy cieszyli się grą, było dużo pozytywnych emocji i usmiechów.

Pani Dyrektor wraz z opiekunem grupy wręczyli dzieciom medale, dyplomy, oraz drobne upominki.

• FORUM UCZNIA ZDOLNEGO

• Dnia 22 kwietnia Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kluczborku podczas FORUM UCZNIA ZDOLNEGO po raz kolejny uhonorował lauretów konkursów pod patronatem Starosty Kluczborskiego.

W gronie najlepszych znalazła się laureatka Maja Malejki - uczennica kl. VIII, która zajęła II miejsce w XX Rejonowym Konkursie Ekologicznym i miała zaszczyt odebrać dyplom i upominek na uroczystej gali w kinie BAJKA.

Gratulujemy Mai i życzymy dalszych sukcesów.

• #sadziMY

• Po raz kolejny nasza szkoła uczestniczy w acji sadzenia drzewek, które otrzymaliśmy od Lasów Państwowych - Nadleśnictwo Kluczbork.

Dzięki akcji sadzenia drzew młodzież po raz kolejny miała okazje osobiście przyczynić się do ochrony środkowiska.