• Wiwat 3 Maj!

• Z okazji Święta Konstytucji 3 Maja uczniowie klasy ósmej przygotowali uroczystą akademię, podczas której zaprezentowali rys historyczny tak ważnego dla naszej historii wydarzenia. To narodowe święto uczczone zostało nie tylko wierszami, ale również wspólnym odśpiewaniem „Majowej jutrzenki”.

• Lekcja biblioteczna

• 28 kwietnia 2022r. uczniowie klasy siódmej i ósmej wzięli udział w lekcji bibliotecznej przygotowanej przez Miejską i Gminną Bibliotekę w Kluczborku. Celem jej było kształtowanie umiejętności korzystania z warsztatu informacyjnego biblioteki, jak i rozwijanie nawyku czytania. Uczniowie wzięli udział w spotkaniu literackim dotyczącym: „Mały Książę” – opowieść o tym, co niewidzialne, było to głośne czytanie połączone z warsztatami.